MELOVIN порадив, як побороти паніку під час пандемії - MusicUkraine

MELOVIN порадив, як побороти паніку під час пандемії

Uncategorized

У жовтні артист пережив панічну атаку.

23-річний український співак MELOVIN після самоізоляції завдовжки в місяць пережив панічну атаку. Артист поставив собі задачу справитися з цією проблемою, цікавився літературою про роботу мозку і психології, змінив спосіб життя.

Виконавець розповів в Інстаграм, що йому допомагає справлятися з панікою під час пандемії.

“Ми оточені негативом, який ллється, як з помийного відра, на нас: з екранів ТБ, з медіапростору, за допомогою різних жовтих заголовків, які закликають закапати в ніс оцет та іншу “копійчану” дрянь, щоб убезпечити себе від вірусів … як згадаю, так здригнуся. Ось і від перехожих навколо ми чуємо всяку єресь, в яку вони вірять! Я можу їх зрозуміти! Їх огорнув страх! Всі налякані, всі чимось здивовані, всі хочуть жити! І все це, природно, – пояснив MELOVIN, чому ми впадаємо в паніку.

Артист радить відсіювати зайву інформацію. Це допоможе контролювати свої емоції.

“Фільтруйте! Будьте розумнішими і мудрішими, ніж оточуючі панікери. Не піддавайтеся паніці. Не дозволяйте емоціям керувати вами в негативному ключі! Використовуйте мозок! Вчіться критичному мисленню! – запропонував артист.

Важливо стежити, хто входить в ваше коло спілкування. Не варто замикатися в собі.

“Оточуйте себе позитивними людьми, або, якщо відчуваєте сили, допоможіть тим, хто хоче ними стати. Ви не хочете спілкуватися з токсичними людьми? Так дозвольте собі нарешті з ними не спілкуватися! Одягайте маску і виходите на прогулянку хоча б на 30 хвилин в день! Не сидіть в чотирьох стінах – це тільки посилить все, що і так валиться на вас! Не йдіть від соціуму, продовжуючи замикатися в полоні своїх переживань. Не йдіть від приємних розмов з рідними в момент смутку. Спілкуйтеся! Діліться! – рекомендує співак.

MELOVIN зазначив, що в умовах стресу хочеться усамітнитися. Однак ми потребуємо щирого спілкування.

“Мене не покидало відчуття, що я хочу в цей момент максимально віддалитися і бути лише наодинці з собою. Це помилка, але працює наш мозок! Проте, нам завжди потрібна підтримка. Ми не народжені, щоб бути одні в цьому світі. Це моя особиста думка, і ви можете до неї як прислухатися, так і заперечувати її. За результат не звинувачуйте нікого! Та й себе не варто! Вам даються лише ті випробування, які ви ВЖЕ готові пройти! Не ставте собі кордонів! Ви унікальні! – вважає музикант.

MELOVIN пояснив свою відвертість. Багато хто соромиться говорити про ментальне здоров’я, але артист впевнений, що його особистий досвід допоможе іншим.

“Я б не сказав, що довго думав, написати про це або промовчати. Я просто подумав, що в момент, коли огортає печаль і спустошення, тривожність і негативні думки, мені було б простіше, якби я відразу прочитав щось подібне! Це лише мій досвід. Досвід, якому я дуже вдячний! Досвід, який допоміг переосмислити моє ставлення до здоров’я, миру, ментальності і навчив умінню бути вдячним всьому, що дає мені Всесвіт”, – пояснив артист.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − 18 =