Ольга Фреймут розповіла, як потрібно одягатися на зустріч з “токсичною людиною”

Леді

Теледіва любить давати сукням “другий шанс” і каже, що її стиль – “одяг поза часом”.

Українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про своє ставлення до суконь. Виявляється, вона не поділяє думку про те, що ексклюзивне плаття можна “вигуляти” тільки один раз. Про це Фреймут розповіла на своїй сторінці в Інстаграм.

Для початку знаменитість розповіла історію.

“Якось збиралася на зустріч з досить неприємною людиною, яка розповсюджувала про мене отруйні чутки. Ділова зустріч. І мій хороший друг порадив, як відчувати себе впевнено під час візиту: “Одягнися так, як вона ніколи не одягнеться!” – згадала важливий для себе епізод телеведуча.

Ольга розповіла, що тоді вона обрала сукню від Celine (old Celine від Фібі Файло) – і зустріч пройшла успішно.

“Минуло багато років, а в моєму гардеробі досі це платтячко. І багато інших луків, деяким майже по 10 років”, – похвалилася Фреймут.

Ось і в недільному ефірі “Танців з зірками” разом з Олегом Винником Ольга з’явилася в ефектному чорному платті, в якому колись вела шоу “Голос”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заради нового шоу Оля Полякова кардинально змінила імідж: фото

“Це і є мій стиль – одяг поза часом. Мені подобається давати улюбленій сукні другий шанс. Вона стає вже своєрідним оберегом, просочується подіями; з кожним новим виходом стає ще більш стильною”, – розкрила Фреймут свій секрет.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар