Ксенія Мішина розповіла про своє життя із сімейним тираном

Шоу-бізнес

За словами актриси, в її житті був чоловік, який завжди був правий, тому що він сильніший.

Серед тих знаменитостей, що пережили сімейне насильство, виявилася українська актриса і учасниця шоу “Холостячка” Ксенія Мішина. Однак їй вдалося втекти від тирана і почати нове життя.

Про це артистка написала на своїй сторінці в Інстаграм.

“Мені є що сказати на цю тему. У своєму житті я стикалася з ситуаціями, в яких чоловік був свято переконаний в тому, що він має рацію і сильніший, тільки тому, що він чоловік. До цього дня я вдячна собі за те, що знаходила в собі силу йти не озираючись, не дивлячись на біль, страх і образу”, – згадала Мішина.

Вона також запевнила жінок, що подібна сила “є в кожної”.

“Повірте в себе! Це не можна терпіти! Навіть коли страх сковує все ваше тіло, а розум каже вам знайомим голосом фрази: “ти не впораєшся”, “не зможеш”, “заслужила”, “сама винна” та інші, знайдіть душевні сили підтримати себе. У вас є тільки одна людина, яка дійсно може допомогти. Ця людина- ви! Своєю вірою в себе, внутрішньою мудрістю, своїм материнським інстинктом, закладеним в нас з народження, обійміть себе самі і йдіть”, – написала артистка.

Вона закликала жінок відразу бігти, а не намагатися “помірятися силами” з тираном.

“Повірте, за межами цього мороку є світло. Це світло-це ви! Ваша любов до себе, ваша сила волі на шляху до самореалізації, ваша віра і любов до інших жінок, а значить і до себе. Нічого не бійтеся. Підтримуйте один одного, спілкуйтеся, обсипайте компліментами і словами прийняття і підтримки. Ми можемо, я вірю!” – підкреслила Мішина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Холостячка” Ксенія Мішина розкрила свої секрети краси і стрункості

Свій пост вона опублікувала в зв’язку з масштабною 16-денною акцією проти насильства, що проходить у всьому світі. Прийняла в ній участь і перша леді України Олена Зеленська. Вона підкреслила, що у насильства багато масок, однак жодна з них не є проявом турботи.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар