Сергій Мельник вирішив забрати кубок переможців “Танців з зірками”

Шоу-бізнес

Український футболіст Сергій Мельник показав несподівані фото

Сергій Мельник опублікував фото з кубком переможців “Танців з зірками”. Колишній учасник проєкту припустив, що він теж гідний головного атрибуту проєкту, раз вже кубок переходить з рук у руки.

Вперше на проєкті відразу дві переможниці – Санта Дімопулос і Юлія Саніна. Пізніше, Саніна запропонувала виставити кубки на благодійний аукціон, а вторговані кошти віддати на допомогу дітям.

“Ну раз вже кубок у цьому році такий живий і перехідний, то там і до 3-4 місця теж недалеко. Малий КіВіН в золотому знайшов свого господаря. Аделіна Делі у нас є привід відсвяткувати поки ніхто не бачить”, – написав Мельник на своїй сторінці в Instagram.

Шанувальники спортсмена підтримали наміри Сергія. Вони також зазначили, що саме він повинен був стати переможцем шоу. “От краще б ви його забрали з Аделіною”, “Він ваш, Сергій!!!!! Ви найкращий серед чоловіків!!! І ви по праву його варті!!!!”, “Ех, шкода, що не перемогли!!! Так вболівала за вас”, “Краще б ви його забрали. Ви теж навчилися танцювати з нуля і дуже красиво танцювали, і були гідні фіналу кубка переможця”, “Ви молодець. Ви найкращий серед чоловіків”, – пишуть в мережі.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар