Настя Приходько розповіла про своє важке дитинство: Носила речі старшого брата

Uncategorized

Артистка пригадала про те, що її ніколи не вчили бути красивою

Українська співачка Анастасія Приходько, виявляється, в дитинстві жила дуже бідно і доношувала речі за своїм братом. Про це артистка розповіла на своїй сторінці в Інстаграм.

“Мене не вчили красиво одягатися … Саме так як дівчинка :)) Пам’ятаю за все своє життя три наряди, плаття рожеве, костюм з лосинами і джинсовий сарафан! Усе! У мене ніколи не було вибору, я одягала те, що давали, носила речі старшого брата, і якщо раптом мене запитували під настрій які штани тобі подобаються, і я говорила – “ось мам, шкіряні, у нас зараз в школі всіх їх носять” мені відповідали просто! “Та ні, вони не красиві”! Усе! Питання закрито”, – написала Приходько.

За словами артистки, з самого дитинства її привчали до того, що головне, щоб було тепло, а не красиво і що чорний колір вигідніше носити, ніж світлий. Спідниці ж Настя не носила, бо “застудишся, а тобі ще народжувати”.

“Зараз все, що я одягаю з жіночого – це все те, що мені подобається, я шию плаття які подобаються мені, вибираю кольори, фасони, довжину! Роблю купу помилок в стилі і способі! Але ніколи не пізно вчитися, змінюватися, виховувати себе!” – підсумувала Приходько.

Анастасії Приходько 33 роки, вона заслужена артистка України. У 2018 році завершила кар’єру співачки і стала членом партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Через рік склала депутатські повноваження.

У 2013-му співачка вийшла заміж за шкільного друга на ім’я Олександр, а в вересні 2019 року пара вінчалася в церкві. Чоловік та дружина виховують 5-річного сина Гордія. Пара виховує доньку Нану, народжену в цивільному шлюбі Приходько з абхазьким бізнесменом Нурі Кухілавою.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
Жидкие виниры HelloSmile
Инновационное средство для отбеливания зубов. Позволяет сделать белоснежную улыбку без боли и посещения стоматолога буквально за несколько минут.