Санта Дімопулос різко відреагувала на звинувачення Юлії Саніної в лицемірстві

Шоу-бізнес

Фінал шоу “Танці зірками” цього року видався досить емоційним.

У 2020 році за перемогу в “Танцях з зірками” боролися дві суперзірки – Санта Дімопулос і Юлія Саніна. Після підрахунку всіх глядацьких голосів і балів від суддів заповітний кубок вдалося отримати 33-річній екс-солістці групи “ВІА Гра”.

Але в кінці ефіру Санта зробила несподіваний вчинок. Співачка вирішила віддати кубок Юлії. Але фронтвумен групи The Hardkiss подібний жест не оцінила. Через кілька тижнів Саніна вирішила прокоментувати фінал шоу “Танці з зірками”. Це вона зробила в інтерв’ю авторського проєкту Раміни Есхакзай “Ходять чутки”.

Юлія назвала вчинок Санти Дімопулос “принизливим”, а її відмову від перемоги – “лицемірством”. Також співачка зазначила, що “срібло” в шоу її влаштовує.

Пройти мимо таких слів екс-солістка групи “ВІА Гра” не змогла. На своїй сторінці в Інстаграм вона опублікувала різку відповідь на звинувачення колеги по сцені.

Санта відповіла, що в шоу-бізнесі зовсім немає місця щирості, тому багато хто сприймає добрі справи, як підступ.

“Кожен бачить світ через свою призму. Тому що в шоу-бізнесі немає місця щирості і людяності, тому всі в оборонній позиції і все сприймається, як підступ. У цьому проєкті я згадала, за що не люблю сферу шоу-бізнесу і чому я там чужа. Я живу серцем, і все говорю і роблю від серця. Більшість людей зрозуміли мій посил. Нагороди – не головне, кубок – не головне, перемоги – не головне. Людяність, ставлення, доброта, люди, внутрішній світ, емпатія, щедрість і любов – ось найважливіше в цьому світі, і в кожному з нас”, – написала у своєму блозі Дімопулос.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар