Регіна Тодоренко потрапила в скандал через фото з сином у бізнес-класі літака

Uncategorized

Телеведучу накрила хвиля критики з боку її підписників

Відома телеведуча Регіна Тодоренко, яка нещодавно змінила імідж, знову потрапила в скандал.

У своєму Instagram-акаунті вона опублікувала фото з сином Михайлом в бізнес-класі літака. Але не сам знімок викликав обурення у підписниць Тодоренко, а підпис до нього.

В описі до публікації Регіна поцікавилася у своїх підписників, чи хочуть вони, щоб вона написала пост з порадами, як літати в літаках з дітьми. У відповідь на Регіну у ту ж мить накинулися коментатори, які запропонували ведучій “спочатку спробувати політати з дитиною в економкласі”, а потім роздавати поради.

“Я таких літаків та не бачила! Спробуйте політати в звичайних літаках економкласу з диттиною, а потім нам розкажіть, ось це буде актуальненько”, “Ну, можливо, корисний лише тим, хто літає в бізнес-класі. Решті точно ні! Ви в економі на руках з ним політайте, потім розкажіть, як це”, “З такими зручностями поради не потрібні! Розкажіть, як зручно злітати економкласом? “, – обурилися підписниці.

Ведуча не очікувала такої хвилі збурень. У відповідь на всі повідомлення в коментарях вона залишила іронічну фразу: “Починаю знімати фільм” Що робити, щоб літати бізнес-класом”.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар