...

90-річного Григорія Чапкіса госпіталізували в лікарню з двостороннім запаленням легенів

Шоу-бізнес

Стан відомого хореографа погіршився

Український хореограф і суддя “Танців з зірками” 90-річний Григорій Чапкіс вже четвертий день знаходиться в лікарні з двостороннім запаленням легенів. Про це пише “Гордон”.

“Мені стало погано … я почав задихатися … Думав, що це коронавірус. Коли отримав результати, вирішив перевірити ще раз і замовив одній фірмі. До мене приїхали, взяли ще раз, і через дві години (це приватна фірма) повідомили, що немає вірусу”, – розповів Чапкіс виданню.

Як зазначив хореограф, зараз він знаходиться в “урядовій лікарні”. Пацієнта поклали в окрему палату в ортопедичному відділенні.

“Мене ізолювали … мені виходити не можна … нікого не пускають”, – підкреслив артист.

Нагадаємо, народний артист України Григорій Чапкіс 24 лютого відзначив 90-річний ювілей. 14 років тому Чапкіс був одним з членів журі самого першого проєкту “Танці з зірками” на “1 + 1”. Повернення метра відбулося рік тому, в 2019-м, коли Чапкіса покликали бути запрошеним суддею під час одного з прямих ефірів. Однак згодом знаменитий хореограф став з’являтися на екрані в кожному випуску “Танців-2019”.

20 вересня артист одружився в четвертий раз на жінці, що молодша за нього на 51 рік. Від попередніх шлюбів у Чапкіса є є дочка Лілія і син Грегор.

Фото: прес-служба каналу 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight − 7 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.