39-річна Ольга Горбачова відповіла хейтерам на критику своєї фігури

Леді

Артистка поділилася свіжим знімком з відпочинку

Українська співачка Ольга Горбачова, яка зараз разом з чоловіком і дочками відпочиває на Балі, днями опублікувала фото в купальнику, після чого на неї обрушився шквал критики.

Багато інтернет-користувачів розкритикували артистку за відсутність грудей, як би безглуздо це не звучало. Співачка не стала мовчати і відповіла хейтерам новим постом. Ольга вважає, що подібні коментарі можуть залишати лише невиховані і глибоко закомплексовані особистості.

“Мені тут пишуть, що коли в топік нічого покласти, то і нема чого таке показувати … Навіть не знаю, що непристойніше. Писати коментарі, засуджувати, мати невеликі груди або їх показувати. Груди, напевно, і правда показувати непристойно. Але я покажу, щоб ви не задували собі кулі і не гробили здоров’я. А просто лікували комплекси. У нас на курсах, наприклад. Як це зробила я. І тішуся з того, що наді мною не владний закон тяжіння. Оскільки йому не над чим панувати! Але хіба що над носом. Хоча я впевнена, що це побічний ефект мого нового прізвища NIKITINA. А ще без макіяжу з дому після 40 виходити непристойно. Так вважає моя мама. І прийшов момент, коли я погодилася з нею. Але поки, мам, ти ж бачиш, я – вдома. Намазала на обличчя і тіло все найкраще з чакральної косметики і тримаюся без кремів, ботокса, уколів краси і запасних грудей. Меню таке, як на фото, після 40, – це, єдине, що непристойно, все інше – на благо! “ – зазначила зірка.

Своє текстове звернення співачка супроводила новим знімком в купальнику. Кадр був зроблений біля басейну на тлі місцевої природи.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар