На відпочинку: Ольга Фреймут показала обличчя своїх молодших дітей

Шоу-бізнес

Телезірка відпочиває з родиною на Мальдівах

Користуючись січневими вихідними, українські знаменитості масово вирушили на відпочинок в теплі краї. Так, Ольга Фреймут з родиною цього року зупинили свій вибір на Мальдівах. Але з 12 cічня погода на островах зіпсувалася. І синоптики прогнозують, що це надовго – дощі триватимуть мінімум 10 днів.

38-річна телезірка не засмучується і влаштовує з дітьми прогулянки узбережжям океану. Правда, для цього їм доводиться надягати дощовики.

Так, на оприлюдненому зіркою фото Фреймут позує на пляжі разом з 4-річним сином Валерієм та 3-річною дочкою Євдокією. Всі троє посміхаються, незважаючи на зливу. Щаслива Ольга присіла поруч з донькою, обняла її за плечі і пригорнула до себе. Телеведуча сильно змокла, її волосся розпатлане, а очі закриті. Син Ольги в цей час знаходиться трохи в стороні і спостерігає за хвилями.

При цьому користувачі мережі відзначили, що хлопчик росте точною копією свого батька – генерального продюсера “Нового каналу” Володимира Локотко.

Нагадаємо, телеведуча Ольга Фреймут щаслива мама трьох дітей. І якщо старша – 14-річна Злата іноді з’являється в її публікаціях, то 4-річного Валерія і 3-річну Євдокію вона показує вкрай рідко і так, щоб їх майже не можна було розглянути.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар