Більше не самотня: Віка з НеАнгелів засвітила свого нового бойфренда (фото)

Шоу-бізнес

Солістка популярної української групи “НеАнгели” Вікторія Смеюха, схоже, знову закохалася.

Про це свідчить фотографія, яку 35-річна співачка опублікувала на своїй офіційній сторінці в Instagram. На знімку виконавицю тримає за руку бойфренд. Світлина була зроблена в ОАЕ.

Одним кадром артистка не обмежилася. Свою публікацію вона супроводила розгорнутим повідомленням, з якого стає зрозуміло, що співачка щаслива в нових відносинах.

“Мені подобається, коли все відбувається саме так. Коли близька людина може бути поруч – підбадьорювати перед виступом, зробити гарячий чай і помасажувати плечі після концерту. Коли, прокинувшись, насамперед я бачу теплий погляд, і вже після – фантастичний огляд курорту з вікон свого номера. Коли, врешті-решт, є, кого попросити купити тобі повітряну кульку у вигляді Губки Боба (бачите, далеко, чекає мене?). І так, зараз я як ніколи розумію, що набагато важливіше дивитися в одному напрямку, а не один на одного”, – зазначила Вікторія.

Шанувальники дуже зраділи за співачку: “Щастя і довголіття вам у ваших стосунках”, “Від душі рада за вас”, “Як вірно сказано!”, “Я щаслива за вас”, “Супер”.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар