Лікарі попередили про небезпеку дефіциту вітаміну B12

Здоров'я

Цей вітамін важливий для роботи нервової і кровоносної систем, формування еритроцитів, синтезу ДНК.

Зовсім невелика кількість вітаміну В12 синтезується бактеріями, що мешкають в кишечнику, а основна маса потрапляє в організм з їжею – м’ясом, рибою (а також мідіями, креветками), птицею, яйцями, молочними продуктами, авокадо, печерицями.

“Важливою властивістю вітаміну В12 є його здатність запасатися в організмі, накопичуючись в печінці. Саме через це помітити ознаки дефіциту вітаміну вдається не відразу. Організм витрачає запаси, а після їх виснаження починають проявлятися перші ознаки нестачі В12. Підраховано, що в середньому запасу вітаміну В12 вистачає на три-чотири роки”, – пояснює Ольга Малиновська, керівник медичного департаменту однієї з федеральних мереж лабораторних офісів.

Брак вітаміну В12 позначається на процесі кровотворення. В результаті еритроцитів утворюється менше, тканини гірше забезпечуються киснем, і людина починає відчувати сильну втому, слабкість, швидко стомлюється, стає блідою. Такі ознаки характерні для В12-дефіцитної анемії, як і для інших анемій.

Люди похилого віку, які страждають від нестачі цього вітаміну, відзначають зниження чутливості кінцівок, поколювання в кінчиках пальців, запаморочення, порушення ходи і координації рухів, а також когнітивні порушення – втрату пам’яті, низьку концентрацію уваги, часті зміни настрою. Біда може бути не тільки в нестачі вітаміну в їжі, причиною дефіциту В12 може стати порушення всмоктування його в травній системі, особливо у людей із захворюваннями шлунка.

При підозрі на такий дефіцит потрібно звернутися до лікаря і здати необхідні аналізи, дотримуючись рекомендації фахівця з харчування напередодні тесту. Швидше за все, досить буде змінити раціон і приймати препарати вітаміну В12, проте призначити їх може тільки лікар після встановлення причин браку вітамінів.

Фото: Pexels

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар