Речі, які скорочують ваше життя, якщо ви будете робити їх двічі на день

Статті

Чим раніше ви позбавитеся цих звичок, тим краще

Якщо ви хочете прожити довге життя, важливо усвідомлювати, що ви робите щодня. Тому що, згідно з наукою, продовження життя – це дещо більше, ніж просто правильне харчування і тренування.

Є речі, які скорочують ваше життя, навіть якщо ви цього не усвідомлюєте. І зараз ми їх перерахуємо:

Ви палите

Куріння може скоротити тривалість життя як мінімум на 10 років. Воно може призвести до ряду проблем, таких як серцеві захворювання, інсульт і високий кров’яний тиск.

Ви вживаєте алкоголь

Споживання більше двох алкогольних напоїв в день також може сприяти збільшенню ризику ранньої смерті. Чому? Через зв’язок із захворюваннями печінки, підшлункової залози і серця.

Ви забуваєте помити руки

Миття рук може запобігти близько 30 відсотків захворювань, пов’язаних з діареєю, і 20 відсотків респіраторних інфекцій. Це особливо важливо, тому що деякі мікроби стійкі до антибіотиків.

Ви дивитеся телевізор

Перегляд телевізора більше двох разів на день може негативно позначитися на тривалості вашого життя. Кожна година перегляду телевізора після 25 років скорочує тривалість життя на 21,8 хвилини. До такого висновку прийшли дослідники Університету Квінсленда.

Ви постійно турбуєтеся

Постійне перебування в тривожному стані може бути шкідливим для вашого здоров’я. Дослідники прийшли до висновку, що навіть низький рівень депресії і занепокоєння може бути фактором ризику серцево-судинних захворювань.

Ви мало з ким спілкуєтеся

Міцні зв’язки з іншими людьми важливі для здорового способу життя. Як показали дослідження, самотність може привести до передчасної смерті.

Фото: pexels.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар