Слава Камінська зізналася, що відчуває задоволення від страждань: Мені подобається злітати і падати

Шоу-бізнес

Співачка поділилася з шанувальниками своїми роздумами про страждання

Солістка групи “НеАнгели” Слава Камінська у своєму Instagram з упевненістю заявила, що існують такі люди, яким подобається страждати. Саме в цьому стані їм найкомфортніше, тому не варто намагатися їх звідти “витягнути”.

36-річна виконавиця і сама деколи любить побувати в стані меланхолії. Тоді Слава присвячує себе творчості.

“Страждати або не страждати – це вибір. З упевненістю можу сказати, що реально існують люди, яким подобається стан страждання. Скільки чуттєвої поезії було народжене в самобичуванні. Скільки людей пройшли барвистий шлях від страждань до воскресіння … Я, наприклад, завжди знайду привід зайнятися самокопанням, знайду найменші причини – і впаду в цю “свою атмосферу”. У такі моменти найчастіше я пишу вірші, які нікому не показую (ну, майже нікому)”, – зізнається солістка “НеАнгелів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль показала останнє фото у своєму телефоні й натякнула на “скандал”

Артистка навіть почала величати себе “Королевою драми” – настільки їй подобається відчувати на собі спектр таких емоцій.

“Drama queen – моє друге ім’я (Перше – не для широкого огляду). Мені подобається злітати і падати, згоряти, а потім – з’являтися з попелу. Така собі біполярна розвага”, – розповідає Камінська.

Зірка підсумувала, що сумних людей, найчастіше, намагаються розвеселити, а це робити зовсім не обов’язково. Дуже часто це просто нікому не потрібно.

“До чого я це все: ми часто намагаємося допомогти, а насправді тільки заважаємо! Подобається людині сумувати – залиште її в спокої, нехай покайфує”, – додала співачка.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар