Колишня дружина Потапа Ірина Горова поділилася ефектним фото в купальнику

Леді

Продюсер Ірина Горова разом з дочкою Наташею і сином Андрієм вирушила на відпочинок на Мальдіви, де, до речі, відпочиває і її колишній чоловік Потап з нинішньою дружиною Настею Каменських.

Судячи з Instagram-stories, екс-подружжя не перетинається на островах, дотримуючись кожен своєї туристичної програми.

Так, бізнесвумен в своєму мікроблозі публікує кадри з велопрогулянки з дітьми, показує веселощі біля басейну і модні пляжні луки.

Одне з останніх фото в соцмережі знаменитості привертає особливу увагу фоловерів, адже на ньому Ірина засвітила фігуру в зеленому купальнику. Доповнила свій образ 43-річна зірка темними сонцезахисними окулярами, яскравою хусткою і масивними золотими прикрасами.

“Як же важливо зупинятися, відчувати момент, вітер, запах моря, насолоджуватися секундами повного розслаблення, спілкуватися з улюбленими людьми, читати, планувати майбутнє і ловити щастя”, – підписала кадр Горова.

Підписники завалили знаменитість компліментами, відзначаючи, що настільки ніжні кадри в її профілі з’являються досить рідко: “Така ніжна”, “Побільше б таких кадрів”, “Завжди на висоті”, “Вам дуже йдуть такі образи”, “Рідко можна побачити Вас в таких образах”, “Жіночна”.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар