...

Позитив і Мішель Андраде стали новими ведучими “Орла і Решки”

Шоу-бізнес

В ювілейному сезоні тревел-проєкту – 10 випусків з різними парами артистів

Відсвяткувати 10-річчя творці тревел-проєкту вирішили по-особливому і запросили на роль ведучих популярних зірок. Десять випусків, десять пар відомих артистів, десять цікавих і барвистих напрямків – все це в ефірі Нового каналу вже з 13 лютого.

“Ідею зняти зірок в якості ведучих “Орла і Решки” ми обговорювали дуже давно, і я особисто дуже “топила” за неї. До того ж, десятий, ювілейний сезон передачі ми вже знімали з найяскравішими ведучими “Орла і Решки”, тому не хотілося повторюватися. Вирішили відзначити десяту річницю з зірками, за якими глядачам буде дуже цікаво спостерігати не як за артистами, а як за звичайними туристами”, – зізнається генеральний продюсер тревел-проєкту Олена Синельникова.

Тому саме зірки – основна “фішка” сезону.

“Якщо в інших сезонах у нас акцент на відкритті країни з нових сторін, то в “Орел і Решка. 10 років” – саме на зірках. Нам цікаво показати їх звичайними мандрівниками з рюкзаком за плечима. Або навпаки – здивувати незвичайними дорогими розвагами і подекуди, хоча вони, можливо, бачили чимало”, – каже Синельникова.

Ці зйомки, звичайно ж, ускладнилися ще й карантином.

“Проект “Орел і Решка” зіткнувся з жахливими обмеженнями: нам довелося вибирати з країн, які відкриті і не вимагають після прильоту 14 днів перебувати на карантині. Ми постійно підлаштовуємось під карантинні умови. Наприклад, 5 січня група повинна була вилітати на зйомки в Перу. А 1 січня дізналися, що Перу закрилося на карантин! Довелося терміново здавати квитки і шукати нову країну, заново здавати ПЛР-тести”, розповіла Олена.

“Орел і Решка. 10 років” відкриє парочка музикантів Мішель Андраде і Позитив. Спеціально заради Мішель знімальна група вирушила на батьківщину співачки в Болівію. До речі, в цьому випуску Андраде витратить майже всі свої сто доларів, щоб купити квиток на літак і зустрітися зі своїм батьком. А не бачилися вони вже три роки!

Фото: Новий канал

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.