Кім Кардашьян вперше увійшла до рейтингу мільярдерів за версією Forbes

Шоу-бізнес

Кім Кардашьян офіційно стала мільярдером і увійшла до списку найзаможніших людей планети The World’s Billionaires за версією видання Forbes.

Як повідомляють експерти, зараз її стан оцінюється приблизно в 1 мільярд доларів, при тому, що на жовтень 2020 року його було 780 мільйонів, пише видання MusicUkraine.net

Досягти такого показника телезірці допомогли доходи від її бренду KKW Beauty, 20% якого вона нещодавно продала французько-американського косметичному конгломерату Coty за 200 млн доларів, і марки коригуючої білизни Skims, а також гонорари від зйомок в реаліті-шоу Keeping Up with the Kardashians і рекламні пости в Інстаграмі відомо, що одна інтеграція в профілі Кім коштує більше 900 тисяч доларів.

У 2018 року титул «наймолодшою ​​мільярдерки» отримала і молодша сестра Кім Кардашьян Кайлі Дженнер, яка більшу частину свого капіталу теж заробила на продажу косметики. Однак в травні 2020 року представники Forbes позбавили її цього звання і заявили, що вона навмисно приховувала свої реальні доходи і підробляла податкові декларації, що сама Кайлі спростувала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кайлі Дженнер у спокусливому образі морячки представила нову колекцію макіяжу

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар