Стали відомі подробиці розставання Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса

Шоу-бізнес

Вчора 51-річна Дженніфер Лопес і 45-річний Алекс Родрігес оголосили про розставання – вони вирішили залишитися друзями після кількох спроб врятувати свої відносини.

За словами інсайдерів, про своє майбутнє співачка і колишній бейсболіст говорили за тиждень до розриву і прийняли рішення піти різними шляхами. При цьому вони дійсно залишилися друзями, пише MusicUkraine.net

Вони провели час разом в Домініканській Республіці минулого тижня і вирішили, що для них буде краще піти різними шляхами. Їх розрив був дружнім, – розповів інсайдер виданню People.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Робота з відпочинком: як Дженніфер Лопес проводить час у Домінікані

Інше джерело стверджує, що ініціатива про розставання виходила від співачки. Джерело зазначило, що після численних чуток про зради Родрігеса довіру Лопес до нареченого помітно похитнулося, і вона перестала відчувати себе щасливою поряд з ним.

Вона рада з ухваленим рішенням, тому що знає, що Алекс залишиться в її житті, але буде присутній в ній вже в іншій якості, – сказав анонім.

Родрігес ж з повагою поставився до бажання Лопес, але надії на возз’єднання з нею не залишає.

Він дуже сподівається, що вони знову будуть разом, – додав інсайдер.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
Жидкие виниры HelloSmile
Инновационное средство для отбеливания зубов. Позволяет сделать белоснежную улыбку без боли и посещения стоматолога буквально за несколько минут.