Як зараз живе 17-річний син покійного Михайла Євдокимова від моделі-мулатки

Шоу-бізнес

Михайло Євдокимов пішов з життя в 2005 році. Гуморист загинув в автомобільній аварії. Лише після смерті зірки з’ясувалося, що крім дочки Анни від дружини Галини, а також позашлюбної дочки Анастасії від коханки Надії Жаркова у нього залишився ще й позашлюбний син від моделі-мулатки Інни Бєлової. Зараз Данилу 17 років.

Позашлюбний син Михайла Євдокимова не пам’ятає свого знаменитого батька. Данилу був рік, коли батько трагічно пішов з життя. Папу йому замінила мама модель-мулатка Інна Бєлова. Вона не раз говорила, що їй нелегко довелося після смерті артиста.

“Ні про що не шкодую, ні на що не скаржуся. Ніколи ні на що з Мишкового не претендувала. Мені було не до цього. Нашому синові тоді тільки рік виповнився. Даню піднімала. Був дитина, про який потрібно було піклуватися, годувати, виховувати була відвертою таємна коханка Євдокимова.

У 2016 році жінка вийшла заміж за мільйонера і народила йому сина. Зробила вона і тест ДНК, щоб припинити хвилю пліток. Злі язики говорили, що Даня не рідний син покійного Михайла Сергійовича.

“З братом Михайла ми зробили ДНК-тест, який підтвердив, що Данило син Євдокимова. Мені це було потрібно, щоб Даня ніколи більше не чув глузувань і образ, щоб у нього був документ і він би міг офіційно взяти прізвище батька. Син вже зовсім дорослий, вчиться в кадетському корпусі. Дуже на батька схожий такий же сміливий і веселий пояснила Бєлова.

Нагадаємо, Михайло Євдокимов загинув 7 серпня 2005 року в автомобільній аварії. Після обгону його машина, в якій були дружина Галина і водій, почала йти від зіткнення і вилетіла з дороги. Водій, охоронець і сам Євдокимов загинули на місці. А ось дружина губернатора вижила, хоча й отримала важкі травми. А потім з’ясувалася правда про романах Євдокимова на стороні. До цього він вважався зразковим сім’янином.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар