34-річний Позитив зізнався, хто зрадив у першому шлюбі: “Це зіпсувало наші стосунки остаточно” - MusicUkraine

34-річний Позитив зізнався, хто зрадив у першому шлюбі: “Це зіпсувало наші стосунки остаточно”

Вибір редакції


Нині колишній напарник Наді Дорофєєвої по дуету “Время и Стекло” перебуває у нових стосунках. Оприлюднювати ім’я обраниці на широкий загал Олексій вважає “не на часі”. Каже, що й у попередньому шлюбі теж тримав особисте життя за сімома замками та навіть не дозволив зробити фоторепортаж з весілля з Анею для глянцю.

Перша дружина Позитива прочитала СМС-листування чоловіка

І хоча всі давно здогадуються, що серце артиста полонила Юлія Сахневич, сам Позитив ані пари з вуст про неї в інтерв’ю, щоб не хайпувати на цій темі. Сказав лише, що кохана займається з дітьми й танцює, як і всі довкола.

З Юлією Сахневич Позитив виступав у Танцях із зірками

Майбутнє весілля він хоче зробити таким, щоб догодити обраниці. Вона йому вже про це розповіла. А йому неважливо, як це відбуватиметься, адже в його житті це свято вже траплялося:

“Це все для неї. А для мене – щось таке. Якщо треба буде – зробимо”.

Чи хоче він таке весілля, як у Наді? Колишня колежанка Дорофєєва запрошувала його на своє друге весілля з Кацуріним, але Олексій відразу сказав, щоб не ставили йому келиха, бо не зможе бути присутнім.

Позитив зізнався, що у першому шлюбі не зраджував Аню. Але іноді вона зазирала в його листування в телефоні й доходила висновків, що фізична зрада таки присутня. З попередніх стосунків чоловік виніс головне правило:

“Слід говорити одне з одним постійно”.

Врешті життя з іншою дівчиною кардинально відрізняється від того, що було в першому шлюбі. Людям має бути цікаво один з одним, треба дослухатися до своєї половинки й намагатися допомагати розв’язувати проблеми. Тоді в парі пануватиме взаєморозуміння й гармонія, певен Завгородній.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × two =