...

35-річна Леся Нікітюк розповіла на всю Україну про свої комплекси з дитинства: “Соромилась носити спідниці”

Вибір редакції


Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вперше зізналась, що з самого дитинства мала комплекси. Знаменитість чесно та на всю країну заговорила про те, що раніше не давало їй спокійно жити

Леся Нікітюк є однією з найвідоміших в Україні телеведучих. Знаменитість давно починала свій кар’єрний шлях, а сьогодні заслужено здобула популярність. Зірку люблять не лише за харизму й талант, але і за її жіночність та безперечну ефектність. Леся Нікітюк – впевнена у собі жінка, втім було так не завжди. Нещодавно зірка зізналась, що насправді мала комплекси.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість розповіла про те, що з самого дитинства її переслідували комплекси. Свій високий зріст і худорляву статуру зірка вважала недоліком, який, на думку Нікітюк, потрібно було приховати. Ведуча зізналась, що раніше ніколи не носила спідниці, а про підбори і мріяти не могла.

Леся Нікітюк розповіла про свої комплекси, які поборола лише у дорослому віці
Леся Нікітюк розповіла про свої комплекси, які поборола лише у дорослому віці

Таким зізнанням Леся Нікітюк вирішила поділитись з нагоди участі у новому кампейні популярного українського бренду одягу. Телеведуча знялась у приголомшливій фотосесії у стильному образі з лаконічного топу та спідниці цікавого крою. Взула Леся Нікітюк туфлі-човники, а її волосся було вкладене красивими хвилями.

У новій фотосесії зірка виглядала дійсно ефектно, тому вирішила надихнути кожну дівчину, яка може бути незадоволеною своєю зовнішністю. Телеведуча продемонструвала на власному прикладі, що жінки прекрасні у будь-якому вигляді та з будь-якою зовнішністю, тому потрібно просто прийняти себе і бути впевненою у своїй привабливості.

Леся Нікітюк зізналась, що довго жила з комплексами через свою зовнішність
Леся Нікітюк зізналась, що довго жила з комплексами через свою зовнішність

Сьогодні знаменитій українській телеведучій вдалось позбутись комплексів через свій зріст і худорлявість. Леся Нікітюк часто з’являється на публіці у красивих сукнях і спідницях, постійно носить підбори. Тепер зірка не боїться і не соромиться показувати всі переваги своєї зовнішності.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − five =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.