35-річна Леся Нікітюк в прозорому топі показала романтичне побачення з чоловіком: “Видно, що закохана”

Вибір редакції


Леся Нікітюк – одна з найвідоміших і найбільш затребуваних українських телеведучих. Публіка полюбила ведучу не лише за її професійність, а й за простоту та чудове почуття гумору.

Леся Нікітюк, яка народилася і виросла у звичайній провінційній сім’ї, здається, нині має все: популярність, гроші, затребуваність. Втім, 35-річна телеведуча досі не стала щасливою в особистому житті. Леся незаміжня, не має дітей та не має коханого чоловіка.

Втім, можливо ця ситуація вже змінилася і Леся більше не самотня. Нещодавно Нікітюк у своєму Інстаграм-блозі показала кадри, зроблені на побаченні. Так, Леся позувала, сидячи за столиком ресторану. Вона була одягнена у прозорий, чорний топ і короткі джинсові шорти. Виглядала Леся просто приголомшливо.

Також телеведуча показала вишукані страви, які вона їла у ресторані, а в підписі до знімку вказала, що до неї начебто приїхав друг. При цьому цей самий “друг” в кадрі не з’явився.

Прихильники Леся в коментарях відмітили, що вона має приголомшливий вигляд і для простого друга так не наряжаються.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Можливо більше ніж друг раз такий вигляд маєте”;
  • “Хто б то не був, він буде вражений цією красою”;
  • “Близький друг раз такий лук “;
  • “Одразу видно по очах”;
  • “Видно, що наша Леся закохана”;
  • “Вся аж розцвіла. Друг мабуть близький”.

До слова, Леся Нікітюк одного разу вже збиралася заміж, втім до весілля так і не дійшло. Так, телеведуча будувала стосунки з київським бізнесменом, який був її сусідом. Справа йшла до весілля, але в якийсь момент стосунки почали погіршуватися. Леся не любить говорити на цю тему в інтерв’ю, лиш зізнається, що через сильну зайнятість і роботу почала мало часу приділяти коханому.

Після розлучення з бізнесменом-сусідом Леся більше не мала серйозних стосунків з чоловіками, принаймні це вона не афішувала.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 11 =