35-річна Леся Нікітюк зачарувала Притулу своїми змінами іміджу – Одна Хвилина

Вибір редакції


З початку повномасштабної війни відома українська телеведуча почала благодійну та волонтерську діяльність. Так, наприклад ще 24 лютого Леся Нікітюк організувала притулок для переселенців у рідному Хмельницькому. Хоча влітку його було закрито через відсутність попиту, знаменитість не зупинилась та продовжила допомагати українцям.

Так, цього разу Леся Нікітюк поділилась благодійною ініціативою, яку організував один з операторів зв’язку України. На особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явився допис із детальним описом ідеї. До нової публікації знаменитість додала красиву фотографію.

Нова публікація Лесі Нікітюк

В особистому блозі відомої української телеведучої нещодавно з’явився допис, у якому вона повідомила підписників про цікаву ініціативу від Vodafone. Так, зірка зазначила, що оператор пропонує додаткові ГБ Інтернету та зазначила, що сьогодні мати доступ до мережі особливо важливо, адже кожен українець може долучитись до інформаційного спротиву онлайн.

Леся Нікітюк повідомила про цікаву можливість для своїх підписників
Леся Нікітюк повідомила про цікаву можливість для своїх підписників

Проте, фотографія, яку додала до допису Леся Нікітюк, зацікавила її авдиторію не менше, ніж можливість отримати додаткові ГБ Інтернету. Так, артистка позувала на камеру в пухнастому чорному светрику, а на її голові був яскраво-червоний український вінок. Помада на губах зірки відповідала основному кольору вінка на голові.

Українська телеведуча у новому образі
Українська телеведуча у новому образі

У коментарях до нового допису шанувальники відзначили, що Леся Нікітюк – нова українська Мавка. Прихильники були буквально зачаровані красою знаменитості, про що поспішили повідомити у коментарях. Крім того, під новим дописом підписники подякували ведучій за її діяльність, а також, скориставшись можливістю, повідомили, що незадоволені роботою оператора Vodafone.

  • “Все б нічого, але останні дні Vodafone не витримує, майже лежить…”;
  • “Лесюня, квіточка, дівчинко наша, сонечко! Дякую тобі, від кожної своєї клітиночки, за вашу “ЛЕ МАРШРУТКУ”!!!”;
  • “Це ідеально! Яка ви красуня…”;
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + nine =

Translate »