36-річна Настя Каменських нарешті дочекалася цього від Потапа: тепер співачка задоволена та щаслива

Вибір редакції


Останнім часом активно розповсюджувались чутки про розлучення Насті Каменських та Олексія Потапенка. Почали з’являтися інфоприводи про різні ситуації, які в негативному боці відображали зіркового продюсера Потапа, проте зараз ситуація точно вирішена і можна зробити висновок, що поки вони не збираються розходитися.

Тепер точно відомо, що ж відбувається в зірковій родині
Тепер точно відомо, що ж відбувається в зірковій родині

Одного разу артистка вже не втрималась та дала точно зрозуміти, що вони разом, а також порадила тим, хто намагається побудувати собі кар’єру на створенні різних хайпових конфліктів – вигадати щось нове, адже на такому успішною не станеш.

Українська артистка відреагувала на чутки про розлучення з Потапом
Українська артистка відреагувала на чутки про розлучення з Потапом

Українська співачка виклала у свій Інстаграм ніжне фото, де мило позує біля величезного букета квітів, а вони цього разу від її чоловіка. Артистка була щедра на слова та зізналася у почуттях своїй другій половинці. Підписники засипали співачку компліментами та пораділи, що в зіркового подружжя все добре.

Відомо, що пара вже довгий час разом, але весілля зіграли тільки в 2019 році.  На такій події були присутні майже всі артисти українського шоу-бізнесу, але винуватці дійства до останнього намагалися приховати це грандіозне свято.

Подейкували, що можливо це пов’язано з майбутнім поповненням в родині, але в героїв нашого матеріалу, поки немає власних дітей. Відповідно, Настя не виходила заміж вагітною, тому можна зробити висновок, що вони просто стомилися переховуватися від камер та своїх підписників і вирішили просто жити щасливо.

Зірки не розлучаються, а щиро кохають одне одного
Зірки не розлучаються, а щиро кохають одне одногоИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × two =