“Бумбокс” показав Колишню

Музика

Український гурт «Бумбокс» представив свою нову пісню під назвою «Колишня». Прем’єра синглу відбулася 2 березня на офіційній сторінці музичного колективу в Facebook. 7 березня очікується презентація відеокліпу.

Андрій  Хливнюк про пісню “Колишня”:  “Колишня”- це не тільки розмова о третій годині ночі з тишею з того боку телефонної слухавки. Це ще і риторика на тему жіночої краси в тому вигляді, в якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так. Поняття жіночої і чоловічої краси загубилося в силіконово-ботоксних джунглях. Про це “Колишня” – мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики. Ми зробили цю пісню дуже швидко, думаю, на все витратили пару днів і в цьому, безумовно, заслуга Павла Литвиненка, саундпродюсера синглу “Голий Король”  і нашого клавішника. Незважаючи на те, що пісня писалася легко, на мій погляд вийшла одна з найсерйозніших пісень в арсеналі Бумбоксу, наскільки, звичайно, популярна музика може бути серйозною.”

Почути нові пісні Бумбоксу можна на сольних концертах групи і на фестивалях Atlas Weekend, Бандерштат, Mainstage, Iмпульс-фест та інших. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 4 =