LOBODA дала грандіозний концерт аншлагом в Палаці Спорту

Музика

Співачка Світлана Лобода завершила міжнародний тур “К черту любовь” аншлаговим концертом у Києві і представила альбом H2LO, над яким працювала п’ять років.

Лобода влаштувала тригодинне масштабне шоу в столичному Палаці Спорту. У своїй новій програмі LOBODA поєднувала як вже відомі треки “К черту любовь”, “Твои глаза”, “Пора домой”, так і абсолютно нові пісні. У цей вечір прозвучали сім нових синглів:”Париж”, “Невеста”, “Случайная”, “Стерва” та інші.

Команда LOBODA підготувалася до концерту зі всією відповідальністю. Шоу супроводжувалося величезною кількістю світла, яке в Україну привезли з Бельгії. Звук також прибув з Європи: закордонні звукорежисери прописали схему побудови саунду так, щоб він був однаково потужним і в партері, і на переповнених трибунах, пише ТСН.

Спеціально для святкового концерту була розроблена і ексклюзивна 3D-конструкція сцени.

Розігрівати публіку перед виходом Світлани вийшли електронщики The Erised.

Перший вихід артистки викликав справжній ажіотаж у залі: LOBODA з’явилася перед публікою в сліпучій накидці, на високому п’єдесталі, який світився.

Крім приголомшливих спецефектів, соло на барабанах і 6 унікальних нарядів від українського бренду LUVI, Світлана Лобода приготувала для своїх шанувальників цілий набір несподіваних сюрпризів.

Незважаючи на панічний страх висоти, співачка змогла побороти акрофобію і під час виконання пісні “Постой, мужчина” несподівано для всіх злетіла над залом, виконавши в повітрі кілька акробатичних елементів.

Першим запрошеним гостем вечора стала співачка Саша, трохи пізніше на сцену вийшов – MONATIK. Автор суперхіта “40 градусов” поповнив плейлист співачки піснею “Жарко”, яку LOBODA і мультиартист виконали в дуеті. В особі третього гостя виступив підопічний Світлани, репер GADAR, який завершив другий блок концерту синглом “Не плачь”.

Приємною несподіванкою для публіки стала поява на сцені Олександра Ревва. Артур Пирожков подякував за теплий прийом, заспівав дуетом зі Світланою пісню “Как Челентано”.

Справжньою кульмінацією вечора стало виконання пісні “Революция”, під час якої співачка здійнялася на платформі високо над залом .

Закінчився концерт треком “Пора додой” з виходом на біс.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + twenty =

Translate »