Композитор Руслан Квінта розсекретив відносини з екс-солісткою групи "NIKITA" - MusicUkraine

Композитор Руслан Квінта розсекретив відносини з екс-солісткою групи “NIKITA”

Музика

Відомий український композитор і музичний продюсер проекту “Голос країни” Руслан Квінта напередодні свого великого концерту-бенефісу «Небо – это я», який відбудеться 23 березня в Палаці спорту, дав ексклюзивне інтерв’ю журналу “VIVA”. Маестро поділився історією свого 20-річного творчого шляху, а також вперше відверто розповів про кохану. Обраницею композитора, ім’я якої залишалося загадкою протягом чотирьох років, стала співачка, екс-солістка групи “NIKITA” Нана (Анастасія Кумейко – справжнє ім’я). Пара оголила свої почуття в ексклюзивній фотосесії, опублікованій на сторінках видання. 

В інтерв’ю Руслан Квінта зізнався, що добитися уваги дівчини було непросто, але всі зусилля того варті, адже Нана стала для нього підтримкою і натхненням: 

«Вона стала моїм путівником. Вона спрямовує, куди мені йти, що робити … Вона стала моїм талісманом. З Настіною появою я відчув, що життя стало цікавішим і здоровіше. Я став менше хворіти, хоча раніше то грип, то застуди траплялися не менше чотирьох-п’яти разів на рік. Все це пройшло. Я став світлішим, прямо сіяю. І люди це помічають. І причина в тому, що я зустрів справжню любов …».

Подробиці історії кохання Руслана Квінти і Нани і фотосесія пари, знята іменитим зоряним фотографом Сергієм Юшковим, в свіжому випуску журналу “VIVA”. В інтерв’ю також відверто про навчання в трьох країнах, першу написану пісню, відносини з донькою і колишньою дружиною, про те, хто привів композитора в шоу-бізнес та інші раніше невідомі факти з життя маестро. Номер вже в продажу.

Концерт-бенефіс Руслана Квінти “Небо – это я” за участю артистів: Софії Ротару, Ірини Білик, Потап і Настя, MONATIK, Наталя Могилевська, ALEKSEEV, Олександр Пономарьов, LOBODA, DZIDZIO, Макс Барських, НеАнгели, TAYANNA, а також великого живого оркестру з 150-ти інструментів відбудеться вже 23 березня в Палаці спорту.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × one =