MOZGI представили новий міні-альбом «На Белом»

Музика

Реліз альбому в iTunes відбувся 17 березня

«На Белом» – це третя студійна робота брутального проекту MOZGI. На рахунку групи вже два музично-танцювальних альбоми – дебютний «Електрошаурма» і міні-альбом «Bar». До альбому увійшли вісім треків та п’ять скитів, а також два кліпи – «Полицаи» і спільна відеоробота Michelle Anrade feat. MOZGI – «Amor».

Головна філософія нового альбому – музика як наркотик. 

«Багато відомих гуртів у всьому світі випускали «Білий альбом», але не в кожного є альбом «На Белом»- коментує Потап (Олексій Потапенко), учасник і продюсер MOZGI. 

«На Белом» являє собою цілісну історію, яка складається з окремих частин-життів різних героїв. У новому альбомі «MOZGI» продовжують експерименти над танцювальною музикою, додаючи треках house-звучання і елементи electronic dance music з відголосками hip-hop. В піснях оживає і головний символ групи – «Голова», вже відома по міні-альбому «Bar», кліпу «Полицаи» і за новою концертною програмою «BIG SHOW». 

Позитив, учасник MOZGI: «На Белом» – збірка по-справжньому чесних треків, альбом без фальші, в який ми вклали всі свої мрії».

Мотивують треки і тусовочно-чоловічі історії – чесний і щирий альбом, багатогранний як саме життя! «Живи, кайфуй, музика віднесе тебе від усіх проблем!» 

Як повідомляв портал musicukraine.net – Потап задекларував свої доходи

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × four =

Translate »