Тіна Кароль та Дмитро Комаров стали найкрасивішими. VIVA

Музика

Головна інтрига церемонії «Viva! Найкрасивіші-2017» нарешті розкрита! Україна вибрала переможців в номінаціях «Найкрасивіша жінка» і «Найкрасивіший чоловік».

За честь володіти званням «Найкрасивішою» і «Самого красивого» за версією читачів журналу Viva! в нинішньому році боролося понад ста номінантів. Серед них – відомі діячі культури, зірки шоу-бізнесу, спорту, театру і кіно, телеведучі, хореографи, які за останні кілька років продемонстрували видатні досягнення у творчості та соціальному житті країни.

Під час урочистої церемонії «Viva! Найкрасивіші-2017», ведучими якої виступили співачка Оля Полякова, ведучий телеканалу« 1+1» Анатолій Анатоліч і ведучий Євробачення-2017 Олександр Скічко, стали відомі переможці в трьох нових номінаціях – «Прорив року»,«Мама року» і «Гордість країни».

Але головною подією вечора було оголошення тріумфаторів церемонії «Viva! Найкрасивіші-2017»- переможців в номінаціях« Найкрасивіша жінка» і «Найкрасивіший чоловік». Згідно з результатами онлайн-і смс-голосування серед читачів журналу Viva! і сайту Viva.ua, переможцем в номінації «Найкрасивіший чоловік» став харизматичний Дмитро Комаров, а переможницею в номінації «Найкрасивіша жінка» – блискуча Тіна Кароль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіна Кароль написала саундтрек до українського серіалу

Зі сцени співачка подякувала своїм шанувальникам, які протягом кількох місяців активно голосували за неї, а також зазначила інших номінанток, гідних титулу «Найкрасивіша жінка».

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × five =

Translate »