Warner Bros зніме продовження «Гаррі Поттера»

ТВ

Компанія Warner Bros. планує зняти кіноадаптацію п’єси «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

Про це повідомив журналіст Джим Хілл, передає портал comicbook.com.

Твір екранізують у вигляді трилогії. У стрічках з’являться актори, які зіграли головних персонажів в оригінальних фільмах. Зйомки почнуться після завершення роботи над серією «Фантастичні тварини і де вони мешкають», заснованої у всесвіті «Гаррі Поттера». Остання частина спін-офф повинна вийти в 2024 році.

«У Warner Bros. планують зробити фільм “Гаррі Поттер: Пробудження сили” (відсилання до спін-офф з серії “Зоряні війни” – ред.). Вони хочуть зняти трилогію з уже дорослими акторами з оригінальних стрічок, яких ми знаємо і любимо, за дорослішанням яких ми стежили», – пояснив Гілл.

Журналіст дізнався про плани зняти адаптацію з угоди Warner Bros. з мовною компанією NBCUniversal. Кіноконцерн передав їй право на трансляцію ще не знятої серії.

Фільми про юного чарівника Гаррі Поттера – екранізація серії книг британської письменниці Джоан Роулінг. Головні ролі в картинах виконали Деніел Редкліфф, Руперт Грінт і Емма Уотсон. У 2016 році до семи канонічних книг поттеріани додався восьмий том – п’єса «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Вона написана Джеком Торном за участю Роулінг. «Фантастичні тварини і де вони мешкають» – спін-офф оригінальної серії. Сюжет фільму розгортається за 70 років до подій поттеріани.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 5 =

Translate »