“4 роки” – Одна Хвилина

Вибір редакції


20 жовтня 2018 року автобус з акторами “Дизель Шоу” потрапив у ДТП, яке призвело до загибелі Марини Поплавської. Вину на себе взяв водій, який не впорався з керуванням.

Марина Поплавська була дуже яскравою частиною колективу, тому її ніким не замінили та не забувають про неї, а в річницю смерті колеги поділилися спогадами, якою вона була в житті.

Яна Глущенко в Instagram поділилася фото з виступу, де головною героїнею була Марина і написала:

Лялюню, чотири роки без тебе… Якими вони були, ти сама бачиш з небес. Відчуваємо, що ти завжди поруч. Дуже сумуємо, любимо та завжди пам’ятаємо

Учасник “Дизель Шоу” і художній керівник “Дизель Студіо” Єгор Крутоголов також виклав пост, присвячений Марині:

4 роки пройшло з того моменту, як Марини не стало, але ми всі пам’ятаємо, якою вона була

, – пише Єгор і додає, що Поплавська була одночасно тендітною і залізною, крутою і вразливою, людиною з великим добрим серцем, вірною подругою і великою артисткою, яка розквітала перед глядачами і такою вони пам’ятатимуть її завжди.

Не залишилася в стороні також Вікторія Булітко, яка опублікувала спільне фото з Мариною Поплавською і поділилася, що їй важко згадувати той день, коли Марини не стало. Віка зізналася, що часто розмовляє подумки з покійною подругою, особливо в ці важкі для країни часи, але вона відчуває, що не зважаючи на все Марина поруч і допомагає своєю особливою енергією.

Актори Дизель Шоу згадали покійну Марину Поплавську

Поплавська померла на 49 році життя. Прихильники не підозрювали, що в особистому житті вона була самотньою, ніколи не виходила заміж і не мала дітей. Свою материнську турботу Марина віддавала своїм племінникам.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 5 =

Translate »