40-річна Брежнєва після розлучення з Меладзе емоційно прокоментувала свій стан та його домагання до Ані Лорак

Вибір редакції


Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе одружилися у 2015 році, зігравши таємне весілля за кордоном. Заради співачки композитор і продюсер пішов від першої дружини, з якою виховував трьох дітей, а їх роман закрутився ще коли Брежнєва була солісткою “ВІА Гри”. Висвітлювати подробиці сімейного життя зіркова пара не полюбляє, тому в Мережі постійно пліткують про їх розлучення.

Після того, як почалося повномасштабне російське вторгнення, Віра постійно на зв’язку зі своїми прихильниками і співвітчизниками, заради яких зайнялася волонтерською діяльністю і засудила дії росії. Костянтин же мовчить і не коментує війну, що могло стати причиною погіршення стосунків. ЗМІ пишуть, що влітку 2022 року подружжя вирішило розлучитись. Ще одна версія розпаду шлюбу пов’язана зі зрадою, хоча саме з цього почалася їх історія кохання.Віра Брежнєва жодним чином не піднімає тему розлучення, але її моральний стан говорить сам за себе:

Хочеться писати про хороше, але потім відкриваєш новини і знову серце йде в п’яти. І хочеться лаятися. І хочеться прокинутися від цього страшного сну, – написала співачка.

Віра Брежнєва на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм прокоментувала свій емоційний стан після останніх новин
Брежнєва після розлучення з Меладзе емоційно прокоментувала свій стан та його домагання до Ані Лорак

Також Мережа активно обговорює звинувачення в бік чоловіка Віри Брежнєвої Костянтина Меладзе від Ані Лорак у домаганнях. Артистка в інтерв’ю заявляла, що продюсер пропонував їй популярність взамін на близькість.
Я нарешті зняла рожеві окуляри

, – наголошує інтригуючий підпис під обкладинкою з Брежнєвою для модного журналу, випуск якого вийшов згодом після скандалу з Меладзе.Брежнєва після розлучення з Меладзе емоційно прокоментувала свій стан та його домагання до Ані Лорак
Брежнєва після розлучення з Меладзе емоційно прокоментувала свій стан та його домагання до Ані Лорак

Прихильникам залишається тільки здогадуватися, що мається на увазі та чи пов’язано це з чоловіком Віри.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × one =