40-річна Мейхер покрутилася на камеру у напівпрозорій сукні без бюста: “Ти ж мати трьох дітей!”

Вибір редакції


Нещодавно співачка Надія Мейхер продемонструвала підписникам чарівну сукню із принтом великих квітів. 40-річна співачка на відео кружляє між білих полотен, що розлітаються, легка тканина сукні майорить на вітрі. Сукня довжини міді з квітковим принтом і відкритою спиною дуже личить українській красуні. Вільний силует виробу дозволив помітити уважним шанувальникам, що бюстгальтер на співачці відсутній. Образ був доповнений чорним капелюшком.

https://www.instagram.com/p/ChHHSmAoRvl/[/embed]

Також співачка повідомила про значну знижку в 50% на цю сукню. Надія Мейхер продає в основному витончені жіночні сукні, костюми, пальта, які сама ж і вигадує. Шанувальники захоплювалися красою сукні та, власне, моделі.

  • Надю ви як завжди чарівні. Таке чудове романтичне відео. Сукня на вас просто шикарна, чудово сидить, просто ідеально.
  • Дуже милий та ніжний образ. Чарівний фасон сукні з відкритою спинкою.
  • Ви шикарні! У вас чудовий образ і чудово постановкуєте на камеру!

Надія Мейхер показала відео у сукні з квітковим принтом Надія Мейхер показала відео у сукні з квітковим принтом

Нагадаємо, що Надія Мейхер родом із Хмельниччини. Після закінчення двох вищих навчальних закладів стала учасницею вокальної групи “ВІА Гра”. Там вона співала з 2000 до 2011 року з перервами, а потім зайнялася сольною кар’єрою. Надія Мейхер – мати трьох дітей (Ігора, Анни та Марії). Її другий чоловік бізнесмен Михайло Уржумцев родом з росії, він неоднозначно назвав війну в Україні “подіями, що відбуваються”, тоді як сама Надія Мейхер активно підтримує українців у боротьбі проти російських окупантів, займається волонтерською діяльністю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − 16 =

Translate »