40-річна Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан: “Я мало не збожеволіла” - MusicUkraine

40-річна Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан: “Я мало не збожеволіла”

Вибір редакції


Мер’єм Узерлі стала зіркою світового масштабу завдяки ролі Хюррем Султан у популярному турецькому серіалі “Величне століття” про Османську імперію в часи правління Сулеймана Величного. Актриса потрапила в проєкт в останній момент і не підозрювала, що після цього її кар’єра так злетить. Однак зірці було дуже нелегко на цій роботі.

Як виявилося, сценаристи “Величного століття” довгий час не могли знайти актрису, яка б відповідала критеріями на роль Роксолани. На проби було запрошено близько 200 претенденток, лише Мер’єм Узерлі підійшла їм за всіма параметрами. Погодивши її кандидатуру, режисер одразу дав їй сценарій для заучування своєї ролі. Тільки тоді з’ясувалося, що актриса не розмовляє турецькою, а шукати нову султаншу часу вже не лишалося.

Мер'єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан
Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан

Мер’єм затвердили за два тижні до початку зйомок, тому перед нею стояло складне завдання – спробувати за кілька днів освоїти нову мову. Для цього їй довелося докласти неймовірних зусиль, але поступово вона опанувала необхідні базові знання і вже могла спілкуватися з носіями турецької мови.

В інтерв’ю Узерлі розповідала про мовний бар’єр, який дуже заважав їй до кінця влитися в роль своєї героїні:

На початку зйомок я мала проблеми з мовою – я дуже мало розуміла. Але з часом мовний бар’єр почав руйнуватися, і це мотивувало мене вчитися старанніше – чим більше ставали мої знання, тим простіше мені було

Мама Мер’єм німкеня, а батько – турок. У сім’ї знаменитості було прийнято говорити німецькою. Навіть коли батько звертався до членів сім’ї турецькою, Узерлі відповідала звичною мовою.

Як виглядала Мер'єм Узерлі у ролі Хюррем Султан у серіалі Величне століття
Мер’єм Узерлі вперше розповіла, через що пройшла заради ролі Хюррем Султан

Також Хюррем на зйомках почувалася чужою і самотньою. Для ролі вона поїхала з Берліна в Туреччину, де нікого не знала:

Перші тижні вмирала від самотності. Я нікого там не знала, окрім тих, з ким працювала. Я мало не збожеволіла

, – зізналася Мер’єм.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 9 =