The Hardkiss представили кліп-катастрофу на україномовну пісню

Музика

Група The Hardkiss представила містичне відео на україномовну пісню “Антарктида” – один з ключових треків альбому Perfection is a lie, який вийшов на початку квітня, пише VIVA

“У кліпі ми вирішили відійти від love story, яка є в пісні, – розповідає фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна. – Ми зняли фантастичний мініфільм про катастрофу. Трактувати його можна по-різному. Для когось це буде історія про незворотні кліматичні зміни, а хтось в брилі льоду побачить символ таємничого знання, який, уникаючи нас, призводить до руйнування”.

“Над відео ми працювали близько трьох місяців, – продовжує розповідь креативний продюсер і гітарист The Hardkiss Вал Бебко. – Під час зйомок було відчуття, що ми знімаємо справжнє кіно. Режисер Ігор Стеколенко і оператор Микита Кузьменко – відмінна команда для таких історій. Вперше в відео ми використовували трюки, спецефекти, вперше знімали вертольотом. Але найголовніше в кліпі – це суперреалістичного графіка, над якою працював Роман Онуфрійчук. Містика і фантастика – два головних слова, якими я можу описати “Антарктиду”.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 + eleven =