41-річна Тоня Матвієнко показала маленьку дочку від 44-річного Арсена Мірзояна – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тоня Матвієнко — донька народної артистки України Ніни Матвієнко. Вона пішла по стопах знаменитої матері і теж стала співачкою. У неї було бажання пробитися на велику сцену самостійно, без допомоги Ніни Митрофанівни, тому Антоніна вирішила спробувати свої сили в вокальному шоу “Голос країни”. Цей проект став для неї доленосним, там вона зустрілася з майбутнім чоловіком Арсеном Мірзояном.

Під час участі в шоу між виконавцями склалися добрі дружні відносини, які переросли в романтичні вже після завершення, коли новоспечені зірки їздили з концертним туром по Україні. Арсен мав шлюб з іншою жінкою, але не зміг встояти перед почуттями до Тоні.

15 січня 2016 року Матвієнко народила доньку Ніну від Мірзояна. Вони тоді жили в незареєстрованому шлюбі, а 15 червня 2017 року узаконили стосунки.

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко
Тоня Матвієнко показала, як виглядає її дочка від Арсена Мірзояна

Молодша Ніна Матвієнко з дитинства не боїться сцени, вона виходила з батьками до глядачів і присутня на багатьох їх концертах. Зараз Тоня з дочкою намагаються обжитися у Великобританії, туди вони тимчасово переїхали через війну в Україні.

В своєму Інстаграм-блозі дружина Арсена Мірзояна показала, як зараз виглядає їх дитина. Вона сфотографувала дочку в ліфті, дівчинка постала в спортивній кофті і з гарною заколкою.

Каже, що схожа на хлопчика

, – написала Тоня, влаштувавши голосування серед підписників. Серед опитаних 34% думають, що Ніна справді схожа на хлопчика, а 66% бачать в ній гарну дівчинку.

Тоня Матвієнко показала, як виглядає її дочка від Арсена Мірзояна
Тоня Матвієнко показала, як виглядає її дочка від Арсена Мірзояна

Нагадаємо, у Тоні Матвієнко також є доросла дочка Уляна від першого чоловіка, а у Арсена Мірзояна від першого шлюбу залишилися два сини.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × five =

Translate »