Потап та Ірина Горова визнані найуспішнішими продюсерами України

Музика

Команда продюсерського центру Mozgi Entertainment неодноразово ставала кращою у сфері менеджменту артистів, а його засновники Потап (Олексій Потапенко) та Ірина Горова не вперше нагороджуються званням «Продюсер року». На весняних церемоніях цього року знову оцінили праці і професійні досягнення сопродюсерів.

На V Ювілейній церемонії нагородження «Найуспішніша жінка року», організованої ресторатором і телеведучим Миколою Тищенко, Ірина Горова отримала нагороду «Продюсер року». Перемогу в цій номінації Ірина здобуває вже другий рік поспіль – на церемонії в минулому році вона розділила успіх зі своєю підопічною Надею Дорофеєвої, яка стала «Кращою співачкою».

А Потап, який нещодавно публічно заповнив податкову декларацію про багатомільйонні доходи, названий «Продюсером року» на церемонії нагородження премії популярного чоловічого глянцю. Серед номінантів були представлені найуспішніші чоловіки країни в декількох категоріях. Продюсер не зміг особисто отримати статуетку, оскільки наразі перебуває у всеукраїнському турі разом з проектом Mozgi. Спеціально для церемонії він записав відеозвернення, а нагороду отримала його партнер Ірина Горова, повідомляє VIVA

В арсеналі Потапа і Ірини Горовий вже більше десяти професійних нагород.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 20 =

Translate »