Всеукраїнський тур Тіни Кароль - 35 міст, 55 концертів - MusicUkraine

Всеукраїнський тур Тіни Кароль – 35 міст, 55 концертів

Музика

В рамках свого туру «ТІНА» співачка виступить в 35 містах і дасть 55 концертів

Тіна Кароль оголосила про Всеукраїнський тур «ТІНА», в рамках якого співачка дасть 55 концертів в 35-ти містах України. Прем’єра програми відбудеться 24 серпня в Кам’янець-Подільській Фортеці, яка вже понад сімсот років є національним надбанням.

У Києві Тіна Кароль дасть п’ять сольних концертів поспіль на сцені Національного Палацу «Україна» – 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року.

У багатьох містах Кароль зіграє по кілька концертів поспіль. Майбутній Всеукраїнський тур обіцяє бути наймасштабнішим в гастрольній історії співачки.

Список всіх міст туру і дати концертів можна подивитися на офіційному сайті співачки. На ньому ж можна відразу купити квиток за спеціальною ціною, яка буде діяти перші десять днів продажу.

Нова концертна програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary.

«Багатогранність жінки – це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати», – говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому – в концерті прозвучать, як прем’єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Деліергіевим.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу, розгледіти кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всією палітрою почуттів.

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенка, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1+1

Генеральним телевізійним партнером туру став телеканал 1+1, музичним партнером – канал М1, радіо партнером – радіо ХІТ FM, глянцевим партнером – журнал VIVA! і сайт Viva.ua, головним новинним інтернет-партнером – сайт Obozrevatel.com, партнерська соціальна мережа – VK.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × one =