Переможець Євробачення-2017 – Сальвадор Собрал з Португалії

Музика

Переможцем Євробачення-2017 став учасник від Португалії – Сальвадор Собрал з піснею “Amar Pelos Doi”. За результатами голосування журі та телеглядачів Сальвадор Собрал отримав 758 балів.

Фінал Євробачення-2017 пройшов в Києві 13 травня. У фіналі за першість змагалися 26 учасників. 20 фіналістів визначилися за результатами голосування в двох півфіналах, які відбулися 9 і 11 травня. З першого півфіналу у фінал пройшли: Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Вірменія, Австралія, Кіпр, Бельгія. Переможці другого півфіналу – це конкурсанти з Болгарії, Білорусі, Хорватії, Угорщини, Данії, Ізраїлю, Румунії, Норвегії, Нідерландів та Австрії.

Ще 5 учасників (Іспанія, Італія, Великобританія, Німеччина, Франція) виступили відразу в фіналі на правах країн-засновниць конкурсу. Україна потрапила відразу у фінал як країна-господиня. Представник України група O. Torvald виступила під номером 22.

Переможцем Євробачення-2017 став представник Португалії Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Doi. Журі та глядачі оцінили виступ Сальвадора в 758 балів (382 від журі кожної з країн і 376 від телеглядачів).

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 6 =