42-річна Василина Фролова вперше стала мамою, хоча вже перестала у це вірити. Хто батько та як назвали сина?

Вибір редакції


Телеведуча Василиса Фролова родом із Харкова, вона відома глядачам роботою на телеканалі М1, але розпочинала кар’єру моделлю, а потім ведучою на рідному харківському телебаченні. Разом з Іваном Дорном брала участь у шоу “Зірка+зірка”, де вибороли перше місце, а у другому сезоні шоу ця парочка стала ведучими. Василиса Фролова (справжнє ім’я Юлія) знімалася в кількох кінороботах, але вважає за краще бути ведучою. Зараз 44-річна жінка має все, про що вона мріяла – довгоочікуваний син і улюблена робота.

Василиса Фролова стала мамою первістка
Василиса Фролова стала мамою первістка

Її перші серйозні стосунки не вдалися. Разом із цивільним чоловіком Вася мріяла про дітей, вони навіть обладнали дитячу у своєму щойно збудованому будинку. Мабуть, здійснитися мріям тоді не був час. Розлучення сталося швидко і боляче, але більше так не могло продовжуватися. За словами ведучої, проблемою їхніх стосунків було саме їхнє надзвичайне бажання завагітніти:

“Ти не можеш безповоротно витрачати енергію, щоб водити чоловіка за лікарями, займатися сексом, коли треба, це непросто, як здається. Ми були надто наполегливими і це зруйнувало наш шлюб”.

Василиса Фролова з посмішкою розповідає про свою давню мрію – власну квартиру, затишне дівоче гніздечко з гардеробом, дзеркалами та тихою ніркою, де можна вбиратися перед вечірками. На щасливий збіг, ця квартира стала особливою.

Напередодні переїзду до новоствореного будинку Василиса розпочала листування зі старим знайомим Дмитром Котеленцем, креативним продюсером на телебаченні. Вона запросила його допомогти перевезти коробки, він погодився. Тоді й сталося диво, Василиса завагітніла після довгих років безуспішних старань. Дмитро Котеленець був одружений у минулому, саме тому Василиса не робила спроб до зближення з чоловіком, який їй давно подобався. Дмитро вже має дітей від першого шлюбу – дочку і сина, а 7 березня 2021 року він став батьком втретє. Василина Фролова народила міцного малюка, якому дала ім’я Родіон.

Василина Фролова із сином
Василина Фролова із сином Родіоном

Разом із пухким малюком ведуча проживає цікаве, насичене життя: працює, подорожує, зустрічається з друзями, катається на катері, знімається у фотосесіях і скрізь із собою бере свого Родіона.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − ten =

Translate »