Альбом гурту ONUKA очолив європейські чарти iTunes

Музика

Міні-платівка «Vidlik» займає перші місця в Великобританії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Данії та Швеції.

Минулої суботи, 13 травня, Наталія Жижченко зі своїм проектом ONUKA виступила на сцені Євробачення в якості запрошеного гостя. «Megamix» Нати Жижченко і оркестру Наона був одним з найбільш пам’ятних моментів вечора, пише Karabas Live.

Те, як співачка виконала меш-ап зі своїх пісень, іноземні глядачі оцінили по достоїнству. Відразу після виступу на пісенному конкурсі, останній міні-альбом ONUKA «Vidlik» потрапив в чарти iTunes декількох країн. Зокрема, Великобританія – №26, Швейцарія – №28, Франція – №19, Німеччина – №11.

Станом на 0:07 16 травня, міні-альбом «Vidlik» очолив електронні чарти iTunes в Великобританії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Данії та Швеції, а також став №2 в Бельгії, №3 у Франції і Швейцарії, а також №4 в Австралії.

Лейбл-мендежер Vidlik Records Григорій Фатьянов розповів, що раніше альбоми ONUKA потрапляли тільки в чарти країн СНД.

«Ні участь в Sziget, ні яскравий виступ на фестивалі Eurosonic в Нідерландах практично ніяк не позначалися на стрімінгах і музичних магазинах. А то, що ми спостерігаємо зараз – це вперше в кар’єрі проекту. На мій погляд – це очевидний успіх, якщо не в світовому масштабі, то в межах Європи точно», – зазначив Фатьянов.

Як повідомляв раніше портал musicukraine.net – переможець Євробачення-2017 став Сальвадор Собрал з Португалії

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − eleven =