Вокалістка The Hardkiss гостро відреагувала на закриття “ВКонтакте”

Музика

Як відомо, сьогодні президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії. Санкції передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж “ВКонтакте” і “Одноклассники”, “Мейл.ру”, “Яндекс”. Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави, пише maximum.fm

Користувачі соцмереж активно обговорюють цю тему. І варто відзначити, що люди поділилися на 2 табори: деякі вважають таке рішення чудовим, а дехто говорить про відволікання уваги від реальних проблем. Так, наприклад, залишилася невдоволеною і солістка популярного гурту The Hardkiss Юлія Саніна:

“У групи #thehardkiss ВКонтакте 310 000 учасників з усього світу. Кліп на україномовний трек “Антарктида” ВКонтакте за добу набрав більше 1 000 000 переглядів, в той час, як у вельмишанованому мною Фейсбуці український продукт і на 300 000 переглядів не підтримали. ВКонтакте – наша головна платформа для просування, яку ми будували багато років. Як ви нам це компенсуєте ?! Транспортуєте різко всіх в Фейсбук?!” – написала Саніна у своєму Іnstagram.

Нагадуємо, The Hardkiss представили кліп-катастрофу на україномовну пісню

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 + 5 =

Translate »