Без «ВКонтакте». Сім місць в Інтернеті, де можна слухати музику

Вибір редакції

Пропонуємо альтернативні музичні майданчики замість соціальної мережі Вконтакте, яку заблокували в нашій країні.

Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав указ про блокування «ВКонтакте», «Яндекс» і Mail.Ru. Санкції вводяться на три роки і вступають в силу з дня опублікування указу.

Поки «ВКонтакте» і «Яндекс. Музика» працюють. Але хто знає – може через годину, завтра або протягом тижня ви зайдете послухати новий альбом улюбленого виконавця чи гурту в “Вконтакте” чи “Яндекс Музика”, а на екрані висвітиться повідомлення від провайдера «У зв’язку з прийнятим законом …» і далі за текстом.

Нагадаємо, Вокалістка The Hardkiss гостро відреагувала на закриття “ВКонтакте”

На цей випадок, за матеріалами порталу КarabasLive. ми склали список з семи місць, де музику можна слухати частково або абсолютно безкоштовно. Серед них – стрімінги, соціальна мережа і навіть відеохостинг. Відразу попередимо – в списку немає Spotify, так як в нашій країні офіційно він недоступний. Звичайно, можна користуватися через VPN і інші додатки, проте ми за легальне прослуховування.

YouTube

Не повірите, але в найбільшому архіві відеомемів планети теж можна слухати музику, а також складати плейлисти. Єдиний мінус – не весь необхідний контент є в наявності. Але є і маленька приємність. З недавніх пір перегляди на YouTube враховуються при складанні даних про продажі. Тому пам’ятайте: коли ви дивитеся кліп улюбленого артиста – ви його тим самим підтримуєте.

SoundCloud

Музична соціальна мережа, яка до сих пір залишається популярною, незважаючи на великі фінансові проблеми. Люди діляться не тільки улюбленою музикою, а й тим, що склали самі. Радимо зазирнути в розділ «Who To Follow». Можна відкрити для себе кілька цікавих імен.

Bandcamp

Незалежна платформа для поширення музики, що стала особливо улюбленою серед інді-артистів. Можна послухати чийсь альбом безкоштовно (іноді буває, що ні) і відразу на місці замовити його цифровий варіант або фізичну копію.

Deezer

Стрімінговий сервіс, який користується попитом у багатьох артистів. Можна зареєструватися і слухати безкоштовно, але з рекламою через кожні дві пісні, а можна спробувати преміум-аккаунт на 30 днів і якщо сподобається – платити по 7 євро в місяць. В архіві – 43 мільйони композицій.

Google Музика

Мабуть, з усіх сервісів самий зручний і доступний для населення. Перші три місяці – безкоштовно. Далі – 59 гривень на місяць. Архів за величиною трохи менше, ніж у Deezer. Можна складати свої плейлисти і підписуватися на розсилки про новинки та найпопулярніших треках.

Apple Music

Запустився в 2015 році стрімінговий сервіс від Apple пропонує три місяці безкоштовного прослуховування, а кожен наступний – 5 доларів. Чим гарний, так це плейлистами і радіостанціями за жанрами, персональними рекомендації та ексклюзивними прем’єрами.

Zvooq

Стрімінг, який пропонує вибирати музику не тільки за жанрами, але ще і за популярністю, і за настроєм, і ситуаціями. Серед представлених станів – «Ламати-трощити», «Смуток-туга» і «Душа співає». Використання безкоштовне, проте є преміум-підписка. Можна включити пробний період на 30 днів. Місячна її вартість – 60 гривень. При бажанні можна оформити на півроку і рік – 279 і 479 гривень відповідно.

А які ресурси музики використовуєте ВИ? Пишіть у коментарях, щоб була можливість у більшості людей дізнатись про інші ресурси

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 − seven =

Translate »