Джамала відповіла на закиди Меладзе по “Євробаченню”

Музика

Українська співачка і переможниця “Євробачення 2016” Джамала прокоментувала заяву свого колеги Костянтина Меладзе.

Співачка заявила, що їй нема за що вибачатися, і що група O.Torvald була обрана для конкурсу не тільки суддями, а й телеглядачами, розповіла артистка в коментарі сайту ТСН.ua.

“Я абсолютно не згодна з тим, що журі національного відбору повинно вибачитися за свій вибір, і особисто я ні за що вибачатися не збираюся. Колективний бал від журі співпав з балом, який O.Torvald отримали за результатами глядацького голосування, тобто і журі, і глядачі проголосували за цього учасника разом”, – сказала Джамала.

“Євробачення” – це конкурс, немає ніяких гарантій, результати непередбачувані. Всі пророкували перемогу виконавцю з Італії, а виграв португалець. O.Torvald гідно виступили на конкурсі, вони були єдиною рок-групою, і цим, в тому числі, відрізнялися від всіх інших учасників. Я вітаю Женю Галича і хлопців з O.Torvald з відмінним виступом!”- наголосила переможниця” Євробачення 2016″.

Також Джамала зазначила, що насправді в цьому році Україна представила світу відразу трьох артистів, так як на сцені “Євробачення” виступили ще ONUKA і MONATIK.

“В оцінках конкурсу мене вражає інше. Кажуть, про місце, яке посів O.Torvald, при цьому не надаючи значення тому, що від України виступило два додаткових учасника, які ніколи не мали ніякого відношення до цього конкурсу! Такого раніше ніколи в жодній країні не відбувалося. Мільйони глядачів дізналися про ONUKA і Monatik. Вони отримали унікальну можливість показати свою музику всьому світу, минаючи національний відбір і місяці підготовки, тільки тому що “Євробачення” проводилося в Україні. Сцену “Євробачення” треба заслужити, перемогти у відборі, пройти всі ці етапи і тільки після цього виступити, тому що зазвичай, крім конкурсантів, на “Євробаченні” виступають тільки великі світові зірки рівня Джастіна Тімберлейка. Цього року наша країна отримала можливість представити цілих п’ять артистів! Це величезна перемога української музики!” – додала Джамала.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 5 =

Translate »