НеАнгели представили відвертий кліп “Точки”

Музика

Учасниці знялися у відвертому кліпі.

18 травня дует “НеАнгели” представили свою нову відео-роботу на пісню “Точки”. У кліпі учасницям – Славі і Вікторії – довелося не тільки приміряти на себе незвичні образи, але також знятися в інтимних сценах з чоловіками. Головні ролі у відеоролику виконали самі учасниці дуету, пише rbc.ua

“Нам вже нудно просто так зніматися в кліпах, ми хочемо, як в кіно грати ролі, проживати інші життя і вкладати в них частинку себе”, – прокоментувала Вікторія.

“Люди не цінують того, що мають. Не всі вміють жити і просто бути вдячними. Для мене було непросто зніматися в цьому кліпі, але це теж урок, свого роду, за який я дуже вдячна нашій команді. Сьогодні ти можеш ненавидіти, завтра знову любити! Це емоції, і це нормально. Головне не зациклюватися на певному стані і не змушувати себе повірити в істинність і постійність цих почуттів! Тільки ти маєш право управляти своєю свідомістю і реальністю. Тільки ти можеш контролювати своє бажання і небажання бути чи не бути в ситуації у відносинах, в залежності, в людині. Іноді складно зізнатися в тому, що ти програв. Але з часом все стане на свої місця. Це крок до прийняття реальності, крок до звільнення себе від чужих програм і нав’язаних стереотипів, крок до досконалості! “, – сказала Слава.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 19 =

Translate »