44-річна Гайтана після паузи порадувала фанів поверненням до творчої діяльності: “Я капітан цього корабля” - MusicUkraine

44-річна Гайтана після паузи порадувала фанів поверненням до творчої діяльності: “Я капітан цього корабля”

Вибір редакції


Востаннє улюблениця мільйонів меломанів видала новий трек “Далі” 2 роки тому. А до цього була пісня VooDooMan у 2015 році. Потім зірка надовго замовкла. З’ясувалося, що співачка залагоджувала питання зі своїм колишнім лейблом.

З Lavina Music зірка співпрацювала, починаючи з 2003 року. Тож більша частина творчого життя пройшла саме в цій команді. Тепер Гайтана подякувала за співпрацю й сповістила у своєму Інстаграмі, що контракт закінчено й усі моменти узгоджено.

Вийшло дуже вдало. За співачкою залишилися всі права на її пісні та кліпи. Оскільки всі фінансові й питання авторських прав залагоджено, й ніхто більше немає ні до кого жодних претензій, можна починати новий етап:

“Відтепер я капітан цього корабля. Тож чекайте на нову музику”.

Зірка вселила у фоловерів надію, що невдовзі покаже нові музичні роботи. Широкий загал здивувався такій довгій співпраці. Напевно, більше ніхто з українських виконавців не може похвалитися контрактом довжиною у 20 років.

Гайтана повертається до роботи

Звісно, особливу роль тут зіграли особисті обставини. Адже Гайтана кілька років поспіль мала романтичні стосунки з керівником лейблу. Співачка постійно говорила журналістам, що вони з Едуардом Клімом ось-ось одружаться й зіграють три весілля – в Україні, Конго та на Гаваях.

Згодом з’ясувалося, що чоловік так і не розлучився зі своєю дружиною офіційно. Сама ж співачка вийшла заміж за іншого. З саунд-продюсером Алексом Смартом вони виховують 6-річну доньку Сапфір-Ніколь.

Журналісти Музвару поспілкувалися з Гайтаною, дізнавшись, що тепер зірка співпрацюватиме з лейблом TSLG digital, який належить другу родини Сергію Грачову.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × five =