44-річна співачка Гайтана сповістила, що збирається стати мамою ще раз: коли очікувати на цю щасливу мить? - MusicUkraine

44-річна співачка Гайтана сповістила, що збирається стати мамою ще раз: коли очікувати на цю щасливу мить?

Вибір редакції


Гайтана нині не співає. Якщо й викладає щось у своєму акаунті в Інстаграмі, то теми обирає зовсім не музичні. Цього разу зірка вирішила поговорити на глобальну тему війни, миру та продовження життя. Знаменитість окреслила свою мрію:

“Я мрію про те, щоб закінчилась війна в моїй країні та у всьому світі”.

Гайтана додала світлину, де вона опустила голову, а вбрана у доволі широку кофтину, яка приховує тіло жінки. Між тим зірка продовжила мріяти:

“А ще, я хочу мати більше дітей. Але друге бажання ніколи не втілиться без першого…”

Підписники підтримали природне бажання співачки до продовження життя. Зокрема, сердечками відзначили допис Іван Наві, який не став чекати перемоги, ставши татусем під час бойових дій, та Соломія Вітвицька.

Багато хто побажав знаменитості дочекатися здійснення такої благородної мрії якнайшвидше й отримати велику родину. Знайшлися й такі, що здивувалися:

“А хіба діти народжуються тільки в мирний час?”

Звісно, не обійшлося й без компліментів на адресу артистки. Її назвали “перлиною нашої культури”, “красивою й талановитою”. Схоже, Гайтана страшенно сумує за рідною країною. Навіть виклала у мережу трек “Києве мій” з краєвидами столиці.

А ще зірці конче не вистачає спілкування з бабусею. Співачка не змогла попрощатися з рідною людиною через далеку відстань. Але артистка чудово пам’ятає, як родичка наказувала їй прислухатися до дерев, коли її душа відлетить. Так вона зможе відчути її. То тепер Гайтана й спілкується з бабусею через рослини всього світу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + 17 =