Руслана чи Леді Гага. Хто мав бути хедлайнером Євробачення 2017?

Музика

Євробачення у Києві вже пройшло, а скандали ніяк не стихають. Персон, які хочуть додаткового піару за рахунок імені “Євробачення” чимало.

Нещодавно, в інтерв’ю виданню Karabas менеджер Джамали, Ігор Тарнопольський, розповів, що замість Руслани хедлайнером фіналу Євробачення 2017 у Києві мала стати епатажна Леді Гага.

Традиція запрошувати світову зірку для виступу у фіналі Євробачення заснувалась минулого року. Тоді, у Стокгольмі, хедлайнером конкурсу став Джастін Тімберлейк. По словам Тарнопольського, цього року повинна була виступати Леді Гага. Попередньо вона навіть, начебто, дала згоду та підтвердження свого виступу. Більше того, вона погодилась виступити на конкурсі безкоштовно, лише з виконаними технічними райдерами.

Як повідомлялось раніше, гонорар Руслани за виступ на Євробаченні не покриває навіть 1/5 витрат

Але в останній момент, замість Леді Гаги, на фінальний виступ в якості запрошеної зірки затвердили Руслану.

Остаточні крапки над “і” щодо цієї інформації вніс продюсер Руслани – Олександр Ксенофонтов:

Мене просять прокоментувати, як так вийшло, що хедлайнером Євробачення стала Руслана, а бідній Стефані Джоан Анджеліні Джерманоотті (Леді Гага – ред.) було відмовлено, навіть без жодних пояснень і офіційних листів.
Вас ввели в оману. Мала бути не Леді Гага, а Бейонсе. Просто вона в останній момент відмовилась у зв’язку з вагітністю. Нам передзвонив один знайомий з Тернополя і сказав, що тато Бейонсе разом з Jay Z просили Русланку її підстрахувати. Руслана не хотіла спочатку, але професійна солідарність та повага до колеги по цеху взяли верх. Потім почались дива. Подзвонила подруга Міли Йовович, вони колись чай разом пили, і сказала, що Міла на нас дуже ображена, бо в Київ її не запросили, хоча вона місяць видзвонювала режисеру, який спочатку хотів взяти Джоні Деппа замість Сергія Притули, потім Орланда Блума, а потім плюнув і звільнився, так і не взявши дзвінка від Міли нашої Йовович. 
А от коли Руслана пообіцяла тернопільському колезі, що підстрахує Бійонсе, почалась ціла навала. 
Спочатку відмовилась Селін Діон, замість неї взяли Онуку, потім спригнула АВВА і Джамалі прийшлося співати двічі. Замість Іво Бобула був примушений виступати Монатік. 
А коли почали з базару з’їжджати U2, то Джамалі прийшлося виходити на сцену втретє.
Щодо Леді Гагі – нічого внятного мовити не можу. Казань брав. Астрахань брав. Квартиру Шпака не брав і Леді Гагу в ній не бачив. Ну не було її там. Не було 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробачення-2017 в цифрах: що і за скільки купили для конкурсу

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − nine =

Translate »