45-річна Лідія Таран зачарувала новою стрижкою і свіжим виглядом (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Лідія Таран 19 вересня 2022 року відсвяткувала свій 45-річний ювілей, проте прихильникам у це не віриться. На нових фото телеведуча здивувала свіжим зовнішнім виглядом. Живучи за кордоном, зірка стала виглядати значно молодше.

Знаменитість в Instagram виклала новий пост про те, як триває її життя у Франції. Вражаючою новиною стало те, що Лідія Таран у 45 років пройшла конкурний відбір в університет і стала студенткою. Паралельно з цим вона виховує доньку-підлітка Василину від відносин з Андрієм Доманським і працює кореспонденткою.45-річна Лідія Таран зачарувала новою стрижкою і свіжим виглядом
45-річна Лідія Таран зачарувала новою стрижкою і свіжим виглядом

Лідія зізналася, що переїзд кардинально все для неї змінив, тепер у неї немов два паралельних життя – одне в рідній Україні, де вона усього лише пару років тому купила власну квартиру, інше у Франції. В цю європейську країну телеведуча перебралася через російське вторгнення.

Зірку “плюсів” багато критикували в Мережі за те, що вона “зрадила” батьківщину і колег з ТСН, які залишилися на місці та з перших годин війни віщали для українців усі актуальні новини. Таран різко відповіла на критику і сказала, що рішення виїхати прийняла заради порятунку власної дитини, для неї це на сьогодні головне, а також дорікнула, що якщо ми боремося за свободу і життя в цивілізації, засуджувати вільні рішення інших людей не варто.45-річна Лідія Таран зачарувала новою стрижкою і свіжим виглядом
45-річна Лідія Таран зачарувала новою стрижкою і свіжим виглядом

Прихильники не залишили без коментарів нову зачіску журналістки. Лідія Таран зробила боб-каре і стала виглядати молодше. Від блонду вона теж не відмовилася, але відростила натуральні корені світло-русявого відтінку, які плавно переходять у фарбовану частину волосся.

Також Лідія Таран насмілилася постати на фото без макіяжу. На її обличчі нереально розгледіти мімічні зморшки. У 45-річному віці зірці можна дати не більше 30 років.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − 5 =

Translate »