Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян поділилися подробицями майбутнього весілля

Музика

Знаменита пара розповіла, де проведе церемонію, яку сукню обрала Тоня та чи змінить артистка прізвище після заміжжя.

Відома українська пара Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян ось-ось офіційно стануть чоловіком та дружиною.

Минулого четверга, 8 червня, Матвієнко відгуляла дівич-вечір, тепер же співачка активно готується до весілля із коханим Арсеном.

В інтерв’ю сайту ТСН.ua майбутні чоловік та дружина привідкрили таємницю, де відбудеться їхня церемонія, кого зі знаменитих гостей вони покликали. Окрім того Тоня розповіла про сон, який визначив дату весілля пари. Матвієнко поділилася, чи змінить своє знамените прізвище після заміжжя та сукню від якого відомого дизайнера обрала для найголовнішого свята у своєму житті.

– Тоню, Арсене, вітаємо вас з майбутнім весіллям! Розкажіть, чи визначилися з датою?

– Арсен:  Дякуємо! Ну звісно визначилися і дуже несподівано для мене. Тоні просто наснилася дата весілля.

– Тоня: Коли мені Арсен освідчився, всі розмови та плани ми перенесли на 2017 рік. Але сон наснився в кінці 2016-го і полегшив нам момент обирання дати.

– Сон? Розкажіть детальніше.

– Тоня: Мені наснився сон, де ми з Арсеном одружуємося в Лас-Вегасі. У сні я поцікавилася, який сьогодні день і одразу прокинулась і повідомила Арсену, що я нарешті знаю дату нашого весілля.

– Дату ви поки розкривати не хочете. Тоді поділіться, де відбудеться весілля? В якому ресторані, можливо, за містом?

– Арсен: На березі Дніпра, ближче до води, подалі від скла і бетону.

– Тоня: Найголовніший момент нашого свята – це весільна церемонія, яка відбуватиметься на березі Дніпра. Вона буде з білою доріжкою. Для всіх гостей буде сюрприз – це ведучий весільної церемонії. Оскільки це сюрприз, ми не можемо відкрити поки що секрет, хто саме це буде.

– У якому стилі буде весілля?

– Арсен: Добрий, забутий усіма стиль вечірок come as you are – приходь, який є! Положинський має бути у шортах (сміється – прим.ред.). Але напевне, хтось буде у смокінгу. 

– Ви плануєте влаштувати велике українське весілля, чи це буде тихе сімейне свято?

– Тоня: Це буде вечірка для друзів, колег, людей, які причетні до нашої пари. Ті, хто були поряд впродовж наших стосунків. Ну і, звичайно, батьки та брати.

– Скільки гостей запросили? Хто з зірок отримав від вас запрошення?

– Арсен: Для мене, всі наші друзі – зірки. Я розумію, що ви маєте на увазі. Насправді, деякі моменти – сюрпризи, тому не розголошуються, або Тоня не втримається і трошки поділиться (сміється – прим.ред.)

– Тоня: Гостей буде не багато та не мало! Ті зірки, яких ми запросили – це буде сюрприз для дорогих нам гостей.

– Можливо, запросили когось з “Голосу країни”, де і відбулося ваше знайомство?

– Арсен: Ну, звісно ж, має бути свідок. Той, хто спостерігав, не вірив і дожив – це Олександр Пономарьов! Ваші оплески!

– Тоня: Олександр Пономарьов колись мав необережність промовити фразу: “Якщо ви колись одружитеся, то я співатиму у вас на весіллі”…

– Тоню, розкажіть про весільну сукню. Якого фасону вона буде? Це буде сукня від українського дизайнера?

– Тоня: У мене, насправді, буде дві весільні сукні! Одна для офіційної церемонії, а інша – для святкування. Обидві сукні будуть білого кольору.  Одна – елегантна, по фігурі, а інша – пишна, як у принцеси. Дизайн розробляла не сама, просто обирала, що мені пасує. Елегантність і шик та ніжність і вишуканість. Обирала принципово українських виробників: Slanovskiy та Юлія Айсіна (бренд Aysina).

Тоню, чи візьмете ви після шлюбу прізвище чоловіка?

– Арсен:  Тоня – особистість! Її ім’я та прізвище для інших країн – це бренд, для нашої – це спадщина української культури. Прізвище міняти не буде. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =

Translate »